Image

STRACH MA WIELKIE OCZY?

instalacje przestrzenne

prowadząca:
Karolina Suchodolska

1.06 | 11:00
2.06 | 13:00
4.06 | 10:30
Ogród Staromiejski

wiek: 7-12

purple circle 180 min.

wstęp wolny
wymagana rezerwacja miejsc

rezerwacja telefoniczna 
T: 71 / 335 49 11 / 12 / 49

Strach jest emocją, która dotyczy nas wszystkich, niezależnie od wieku. Czasami boimy się rzeczy czy sytuacji realnych, a czasem nasz strach przybiera absurdalną postać. Bo przecież czasem strach to coś tak bardzo nieokreślonego, jak zwinięty bezkształtnie koc obok naszego łóżka. Dzielenie się czymś co nas przeraża zbliża ludzi do siebie, podkreśla to, co wspólne, co dotyczy każdego. Celem warsztatów jest oswajanie małych i dużych strachów poprzez nadanie im zupełnie realnej formy plastycznej: stojącej, wiszącej, leżącej – zależnie od wyobraźni uczestników.

Efektem warsztatów będzie stworzenie Alei Strachów w przestrzeni Ogrodu Staromiejskiego. Przy każdej z form znajdzie się karteczka z krótką bajką lub notatką.

UWAGA

Informujemy, że podczas warsztatów może być przeprowadzana rejestracja foto i video do celów dokumentacyjnych i promocyjnych Wrocławskiego Teatru Lalek. Zdjęcia mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz prac wykonanych podczas zajęć. Udział w warsztatach jest jednoznaczny ze zgodą na ich publikację (na stronach internetowych, w social mediach, w mediach). Zgoda jest nieodpłatna i nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.